Czas i koszty dostawy

1. Koszt dostawy:

Koszt dostawy zamówienia różni się w zależności od wartości zamówienia – jak w tabeli poniżej. Możliwość odbioru osobistego tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

0 - 499 zł

18,99 zł

od 500 zł

GRATIS

2. Termin dostawy:

2.1. Każda lampa zamówiona poprzez stronę sklepu internetowego, wykonywana jest po opłaceniu zamówienia. Pracownia nie utrzymuje stanów magazynowych.

2.2. Dokładamy wszelkich starań, aby termin realizacji zamówienia był możliwie najkrótszy, jest on uzależniony od aktualnych możliwości produkcyjnych i uwzględnia wielkość zamówienia i obłożenie produkcji.

2.3. Staramy się, aby utrzymać standardowy całkowity czas realizacji zamówienia ok 3-5 tygodni. Jednak, ze względu na rzemieślniczy charakter naszej pracy, może on ulec wydłużeniu.

2.4. W przypadku większych zamówień (powyżej 5 sztuk kinkietów / dodatków lub 2 sztuk pozostałych lamp) – prosimy każdorazowo o wcześniejszy kontakt mailowy w celu uzgodnienia możliwych terminów realizacji zamówienia oraz dostawy.

3. Dostawa zagraniczna

Zakupione produkty możemy dostarczyć pod wskazany adres poza granicami Polski. W celu omówienia szczegółów, przed złożeniem zamówienia należy się skontaktować z obsługą sklepu: kontakt@otoforma.pl