PRACOWNIA OTO FORMA

Tworzymy oświetlenie. Kochamy polski design

Historia

Na przełomie XX i XXI wieku współtworzyliśmy pracownię lamp mosiężnych i sprzedawaliśmy oświetlenie pod marką „Galeria Lampy”.

Marka & Pracownia

Zarówno marka OTO FORMA, jak i nasza pracownia powstały w 2017 roku. Jesteśmy więc bardzo młodą firmą na polskiej mapie producentów oświetlenia.

Rodzinna firma

Jesteśmy małą, rodzinną pracownią. Tworzymy lampy tradycyjnymi, klasycznymi metodami, stosowanymi od stuleci – jednak w nowoczesnym designie.

Mosiądz & Stal

Oba surowce wykorzystywane w OTO FORMA mogą stanowić niezwykle piękną ozdobę każdego wnętrza, są ponadczasowe i niezwykle trwałe.

Pasja i doświadczenie

OTO FORMA powstała z pasji do tworzenia pięknych, funkcjonalnych lamp, zgodnie z tradycyjną, dawną sztuką rzemiosła artystycznego. Dbamy przy tym o najwyższą jakość surowców. Doświadczenie zdobywaliśmy od lat 90-tych, gdy tworzyliśmy nasze produkty pod inną marką.

W służbie piękna

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z największą dbałością o szczegóły. Każdy projekt jest wypadkową naszej wyobraźni, doświadczenia, inspiracji przeszłością oraz nowoczesnymi trendami. Zależy nam aby każda lampa nie tylko podkreślała wnętrze, ale i styl właściciela.

Ręczna precyzja

Wszystkie nasze produkty wykonujemy ręcznie, z dbałością o wszystkie szczegóły i detale. Czas powstawania jednej lampy to nawet kilkanaście godzin pracy. Ręczna produkcja pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb i stworzyć coś pięknego oraz niepowtarzalnego.

Ponadczasowy Design

Pragniemy dostarczać pięknych, niebanalnych i funkcjonalnych form oświetleniowych, aby wnętrze zostało podkreślone w stylowy i efektowny sposób. Dbałość o design i wzornictwo sprawia, że nasze lampy  doskonale się sprawdzą zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach klasycznych czy retro.

Do tworzenia kolejnych projektów wykorzystujemy mosiądz i stal. Ich wytrzymałość, twardość, a jednocześnie możliwość obróbki dają niemal nieograniczone możliwości. Oba surowce, odpowiednio wykorzystane, mogą stanowić niezwykle piękną ozdobę każdego wnętrza – są przy tym ponadczasowe i niezwykle trwałe na upływ czasu.

Wierzymy, że spodobają Ci się efekty naszej pracy i odkryjesz, że jedna z lamp będzie idealnie pasować do Twojego wnętrza. Sprawdź nasze projekty i zobacz czy znajdziesz coś dla siebie!

Indywidualne podejście, niepodrabialny styl

Nie tylko projektujemy własne lampy – naszą specjalnością są również renowacje starych mosiężnych i stalowych przedmiotów. Dzięki naszym technikom dawne przedmioty odzyskają dawny blask, ciesząc na nowo oczy właścicieli.

Nic nie sprawia nam także tyle radości co możliwość realizowania indywidualnych zamówień. Wkładamy w projekty mnóstwo serca oraz wysiłku, aby przekuć pomysł klienta w gotową i funkcjonalną lampę. Na każdym etapie służymy radą i doświadczeniem. 

Jeśli nie możesz nigdzie znaleźć odpowiadającej Ci lampy, napisz do nas! Zaprojektujemy i wykonamy oświetlenie podkreślające Twój styl!